Medewerkers dienst Nefrologie

Inhoudstafel

Hemodialyse

Kathy de Neef, hoofdverpleegkundige
Katia Ghysels, hoofdverpleegkundige

T. dagverantwoordelijke: 053 72 43 67
T. Kathy de Neef: 053 72 44 15
T. Katia Ghysels: 053 72 13 94

Hoofdverpleegkundige.Dialyse@olvz-aalst.be

Secretariaat dialyse
T. 053 72 43 57
F. 053 72 49 93
dialyse.aalst@olvz-aalst.be

Peritoneale dialyse

Melissa Vanderveken
Sofie Peleman
Suzanne Huylebroeck

T. 053 72 40 88
dialyse.capd.aalst@olvz-aalst.be

 

Autodialyse Aalst

Kathy De Neef

T. 053 72 43 49
dialyse.lowcare.aalst@olvz-aalst.be

Autodialyse Ninove

Katia Ghysels

T.054 31 21 28
dialyse.ninove@olvz-aalst.be

Vakantie dialyse

dr. J.M. Billiouw
Katia Ghysels

T. 053 72 43 67

 

Patiëntenbegeleiding

Lieve Allaer, sociaal verpleegkundige
T. 053 72 43 17
lieve.allaer@olvz-aalst.be

Myriam Verhas, psychologe
T. 053 72 46 65
myriam.verhas@olvz-aalst.be

Lut Van den Stockt en Katrien Uyttersprot, nierzorgcoördinatie
T. 053 72 47 96
nierzorgcoordinator@olvz-aalst.be

 

Secretariaat Nefrologie-dialyse

Ilse Van Damme
Nele Bréjou
Veroniek Meyers
Kaatje Bruggeman
Evy De Neef

T. 053 72 43 83
F. 053 72 45 54
nefrologie.aalst@olvz-aalst.be