Kruimelpad
De herfsteditie van Update is er, met o.a. 50 jaar dialyse bij OLV
nieuws warme en betrokken zorg
De editie september 2022 van ons patiëntenmagazine Update is uit, met alweer tal van boeiende verhalen:

Inhoud:
- De gespecialiseerde dienst voor revalidatie is recent verhuisd van campus Ninove naar het ziekenhuis in Aalst. Elke patiënt krijgt er een traject op maat.
- Voor jonge vrouwen met een kleine cupmaat is er sinds kort een innovatieve ingreep (met robotondersteuning) voor een reconstructie na een borstamputatie
- Lynn Burms na preventieve borstamputatie: “Het was een moeilijke beslissing, maar ik heb er nog geen seconde spijt van gehad"
- Patiënten met nierfalen die hemodialyse krijgen, kunnen in het OLV Ziekenhuis ook ‘s avonds terecht.
- Dr. Lornoy blikt terug op de start - 50 jaar geleden - van hemodialyse in het OLV Ziekenhuis
- Inge Nobels werkte als verpleegkundige op de kinderafdeling. Toen de functie van hoofdverpleegkundige vacant werd, stelde ze zich kandidaat.
- Kunnen patiënten met een pacemaker een MRI krijgen? De Safety Officers van het OLV Ziekenhuis schatten de risico’s in.